טיול חווייתי הוא לא רק יעד ואוטובוס ממוזג, ומדריך טיולים טוב הוא לא הקריין של waze.
טיול מוצלח הוא הרבה יותר: הוא תמהיל מדויק של נופים מופלאים ושכבות של ידע, של שיאים של רגש ושיחה מעמיקה, של קריאות התפעלות ואתנחתות של שקט. טיול מוצלח הוא, לפני הכל, כימיה בין אנשים.
   
אני יובל דותן – איש העולם הגדול. מורה דרך מוסמך ומדריך טיולים ותיק ומנוסה. אני עוסק בהדרכת עומק של טיולים גיאוגרפיים ליעדים מגוונים בכל חמש היבשות, ואני אחד מבני המזל שאוהבים את העבודה שלהם יותר ויותר בכל יום שעובר, כבר למעלה מעשרים שנה.
אהבת הטיולים וניסיון ההדרכה שלי התחילו אי שם בנעורי, כשצעדתי בשבילי הארץ כמדריך בשומר הצעיר וכששירתתי בצה"ל כקצין חינוך וידיעת הארץ. הם ליוו אותי גם בהמשך, בשנים שבהן ביליתי באקדמיה (B.A במדעי החברה, M.B.A במנהל עסקים, M.A בפסיכולוגיה פיזיולוגית).

אני משוכנע שכל תחומי העניין שלי - חקר המוח, מוסיקה, שחמט, לצד גיאוגרפיה, היסטוריה, אנתרופולוגיה וארכיאולוגיה – מוסיפים ממד של עומק ורב-תחומיות לטיולים שאני מדריך.
 
לצד הדרכת קבוצות מנוסות המכירות ביתרונות הטיול המאורגן, אני מסייע בתכנון והפקת טיולי FIT לנוסעים פרטיים ומספק ייעוץ בבניית מסלול למטיילים עצמאיים. אחרי הכול, בין אם תטיילו ביחד או לחוד, בקבוצה או כפרטים - אין כמו טיול שאורגן כהלכה כדי למצות את המקסימום מכל יעד.
תכנון והפקת טיולי FIT לנוסעים פרטיים וייעוץ בבניית מסלול למטיילים עצמאיים ולתרמילאים: יעדים, מסלול, תקציב ולו”ז. תכנון נכון של טיסות וטיסות פנים, טיול עם ילדים, המלצה על מלונות, מסעדות, מוזאונים ואטרקציות. קישור לספקים מקומיים.
ייעוץ לקבוצות סגורות- תכנון מסלולים, אופרציה, הפקה והדרכה. מענה לצרכים ספציפים והתאמה לאופי הקבוצה: מטיבי לכת, קבוצות נושא קבוצות מקצועיות וטיולי תמריץ (Incentiv Travel).
הדרכה בתכנון טיול בעזרת אפליקציות יעודיות דוגמאת Google earth, Waze ו -Triposo. יעוץ לניווט דיגיטלי ושימוש במפות דיגיטליות.
הרצאות לקהלים גדולים ולחוגי בית קטנים, בקשת של תחומים: החל בסיפורי מסעות וסקירות גאוגרפיות מלווות במצגות, דרך הרצאות עומק על תרבויות מרכז אמריקה וכלה בהרצאות מתחום מדעי המוח.

טיולים בהדרכת יובל דותן

divider
מיאנמר (בורמה)מיאנמר (בורמה) 30/11/2018 - 17/11/2018
13 ימים / 10 לילות
30/11/2018 - 17/11/2018

מיאנמר (בורמה)

טיול למיאנמר בתקופת הפסטיבלים, עם חברת "שביל הדרקון". בתכנית כמה פיתוחים בלעדיים, כמו גם בתי מלון מוקפדים ברמה גבוהה, ארוחות מושקעות, פנסיון מלא.
וייטנאם וקמבודיהוייטנאם וקמבודיה 20/12/2018 - 05/12/2018
16 ימים / 14 לילות
20/12/2018 - 05/12/2018

וייטנאם וקמבודיה

טיול מקסים ומרתק לחצי האי הודו סין - לוייטנאם וקמבודיה. מחיר אטרקטיבי לטיול מוקפד. מבוצע ע"י חברת בריזה.
ארגנטינה בוליביה וצ'ילהארגנטינה בוליביה וצ'ילה 28/03/2019 - 10/03/2019
19 ימים / 17 לילות
28/03/2019 - 10/03/2019

ארגנטינה בוליביה וצ'ילה

מסע בעולם מדברי מרהיב בתופעות נוף ייחודיות, עם עומק תרבותי שנושק לאזור האנדים, שבו התפתחו הציביליזציות. זהו טיול מיוחד למי שרוצה לראות את המדינות ההללו שלא כמו במסלולי התיירות ההמונית.