הרוקיס הקנדיים ושייט לאלסקה 31/07/2018 - 14/07/2018

divider

פרטים עיקריים על הטיול

תאריך31/07/2018 - 14/07/2018חברהטרגטורסנקודות שיא בטיולבאנף
אגם לואיז
ג'ספר
וונקובר
ויקטוריה גני בווצרט
ג'ונו
מפרץ הקרחונים

יום 1. תל-אביב, קלגרי

מפגש הקבוצה בשדה התעופה בן-גוריון וטיסה לטורונטו שבקנדה ,לאחר הנחיתה נחליף מטוס ונמשיך בטיסה לקלגרי שבמערב המדינה .

עם הנחיתה העברה לבית המלון.

 

יום 2. קלגרי - מעבר "היי ווד"

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מלא ומעניין, נטייל בעיירות יפיפיות באיזור הדרומי לעיר המחוז קלגרי. בהמשך ניסע לאורך מעבר "היי ווד", אחת הדרכים היפות שבאיזור, בדרכנו נחלוף לאורך שדות הנפט שבאיזור ונעצור לתצפיות נוף מרהיבות. אחר הצהריים נשוב לקלגרי וינתן זמן להתרשמות מהמרכז היפה והמעניין של העיר. לינה בקלגרי.

 

יום 3. קלגרי-באנף

בשעות הבוקר נצא לסיור בעיר קלגרי בירת מחוז אלברטה, נבקר בקרבת הפארק האולימפי שבו נערכו ארועי אוליפיאדת החורף. נבקר ב"סטאמפיד" - בו נערכים מופעי הרודיאו הגדולים בעולם, בהמשך היום נעזוב את קלגרי, נחלוף בינות נופים מדהימים. נגיע לפארק הלאומי ונבקר במפלי "באו", נעפיל ברכבל להר הגופרית המתנשא לגובה של 2,500 מ' ולאחר מכן נמשיך למלוננו שבלב העיירה באנף, מהיפות והמענינות בשמורה.

 

יום 4. אגם לואיז

יום של נופים מדהימים וטבע. באנף הפכה לפארק הלאומי הראשון של קנדה ב-1885 במטרה להגן על המעיינות החמים הטבעיים. נראה את מפלי ג'ונסטון המדורגים בקניון, אגם מוריאן, אגם לואיז וה"שאטו ,"המצודה המרהיבה, ונבקר באגם אמרלד. בשעות אחה"צ המאוחרות נחזור למלוננו שבמרכז העיירה.

 

יום 5. באנף-ג'אספר

נצא מבאנף צפונה לעבר שדות הקרח של משטח הקרח הגדול ביותר דרומית לקוטב. ניסע ברכב מיוחד על פני ה"קולומביה אייס פילד" ונזכה לחוויה מיוחדת במינה. בהמשך תתנהל דרכנו לעבר ג'אספר למרגלות הרי הרוקי הנישאים שפסגותיהם המלכותיות ממלאות את האופק. נחלוף על פני אגם פייטו שצבעו המיוחד טורקיז עמוק ונבקר במפלי אטבסקה ושנאופטה האדירים. לעת ערב נגיע ללינה במרכז העיירה ג'אספר.

 

יום 6.  ג'אספר-קמלופס

את תחילת היום נקדיש לפארק הלאומי של ג'אספר, לחוש את הטבע בכלעוצמתו - אגמי הפירמידה, אגמי פטריסיה וקניון מלין הציוריים. בריטיש קולומביה מעניקה למבקר עושר של חוויות ראשוניות - שטחים פתוחים ,יערות צפופים, עמקים בהם מנשבות רוחות אוקיינוס חמימות, צוקים אצילים, קרחוני עד, מעיינות חמים ומורשת עשירה של התושבים הראשונים ובוקרים עשויים ללא חת. בהמשך היום ניסע מהפארק הלאומי ג'אספר לעבר קמלופס. בדרכנו נחווה את פסגתו המושלגת של הר רובסון הנגלית בעת חציית הרי הרוקי והמשך הנסיעה במרחבי החבל. נלון במלוננו שברחובה הראשי של העיר קמלופס.

יום 7 .  קמלופס-וונקובר                                                                             

ממשיכים מערבה בהרי הרוקי. ניסע דרך כביש 99 שהוא מהיפים בעולם ובהמשך נבקר ב"שער הגיהנום" עד הגיענו לוונקובר, העיר הגדולה בבריטיש קולומביה. ביקור עוצר נשימה ביופיו בין הרי החוף והאוקיינוס השקט. וונקובר הינה כור היתוך של תרבויות והנמל ממנו מפליגים אל הקרחונים של צפון בריטיש קולומביה ואלסקה. בערב נצא עם המדריך לסיור רגלי בעיר העתיקה. לינה במרכז העיר וונקובר.

יום 8.   ויקטוריה, גני בוצ'ארט 

יום מלא בו נוכל לצאת לטיול באי ויקטוריה שנמצא לחופי העיר וונקובר )במחיר מיוחד(. ההגעה לאי באמצעות מעבורת עליה נעלה יחד עם אוטובוס ומדריך הקבוצה ולאחריה נתור את האי היפהפה בו יושבת העיר ויקטוריה, בירת מחוז בריטיש קולומביה .

נבקר במרכז העיר, מבני הפרלמנט היושבים בה וכמובן בגני בוצ'ארט המפורסמים המציגים מיני פרחים רבים בגנים מרהיבים אשר מופעלים כפארק לאומי היסטורי של קנדה. בסיום יום מלא נשוב באמצעות המעבורת יחד עם מדריך הקבוצה למלוננו שבמרכז העיר וונקובר ולאחר התרעננות נצא יחד לבילוי לילי משותף.

 

ימים  9-16.   שייט תענוגות באלסקה

בשעות לפני הצהריים, נצא לעבר נמל העיר וונקובר ונעלה ל-7 ימי שייט מלכותיים באוניית הפאר" CELEBRETY INFINITY", במהלכם נבקר בעיירות המיוחדות של אלסקה, ב"אייסי סטרייט פויינט", "הוברד גליישר", "ג'ונו", וקיצ'יקאן ונהנה ממופעים, בריכות שחייה, סיפוני שיזוף ,חדרי כושר, קזינו מפואר, צוותי בידור וכמובן ארוחות כיד המלך שהינן חוויה גסטרונומית בלתי רגילה והכול - חופשי חופשי.

 

יום 16.    ירידה מהאוניה - ונקובר

השייט המשגע הגיע לסיומו ובשעות הבוקר נרד מהאוניה ונמשיך לעבר יום מלא של בילוי בעיר היפהפיה וונקובר. את יום זה נקדיש לסיורים עירוניים עם מדריך הקבוצה, ביקור בפארק המלכה אליזבת', סטנלי פארק, המפרץ האנגלי, צ'יינה טאון גייסטאון – מרכז הבידור והבילוי, וכן נבקר בשמורת "גשר קפילנו" בה כמובן נחצה את הגשר המפורסם. לא נסיים את היום מבלי שנבקר בגרנוויל – הנמל הישן של העיר המשמש היום כשוק צבעוני וססגוני. לקראת ערב נשוב למלוננו שבמרכז העיר.

 

יום 17.   וונקובר, טורונטו, ת"א

בשעות הבוקר המוקדמות העברה לשדה התעופה ובטיסה דרך טורונטו נחזור לת"א.

 

יום 18.   תל-אביב

בשעות הבוקר ננחת בנמל התעופה בן-גוריון עייפים, מרוצים ומלאי חוויות.