ברזיל פטגוניה 29/01/2018 - 10/01/2018

divider

פרטים עיקריים על הטיול

תאריך29/01/2018 - 10/01/2018חברהבריזהנקודות שיא בטיולריו דה ז'נירו - העיר היפה בעולם
בהייה- סלבדור
מפלי האיגווסו
איזור האגמים - ברילוצה
פרק לאומי - טורס דל פיינה בצילה
פרק לאומי - הקרחונים באגם ארגנטינה.
בואנוס איירס - פריז של דרום אמריקה


מסלול הטיול 


ימים -2 1 תל אביב - בואנוס איירס  

נצא בטיסה לא ישירה לבואנוס איירס. סיור היכרות עם העיר. לינה: בואנוס איירס.                                                                                                                                 

יום 3 בואנוס איירס – סיור בעיר
נגיע אל האתרים היפים של העיר: שדרות סנטה פה, תאטרון קולון, בית הממשלה - הוא הבית הוורוד – שדרות ה-9 ביולי שהן השדרות הרחבות ביותר בעולם, רחוב פלורידה, כיכר מאי. נטייל בשכונות האמנים כמו סן טלמו ולה בוקה, ובשכונת ריקולטה. נגיע גם לפארק פלרמו. בערב מצפה לנו מופע טנגו עם ארוחת ערב. לינה: בואנוס איירס.

יום 4 בואנוס איירס – ברילוצ'ה

בטיסה פנים ארצית נגיע לברילוצ'ה. היא נמצאת באזור האגמים, בצפון פטגוניה, והרי האנדים הגבוהים-גבוהים שומרים עליה. נקדיש לעיירה היפה הזאת חצי יום של סיורים וטיולים, בה ובסביבתה. בדרכנו נעבור לאורכו של אגם הנָאוֶול ווָאפִּי. נעלה לפסגת הר הקָמְפָּנָרִיוֹ בכיסאות הרים, שם נזכה בתצפית פנורמית על האזור כולו, בכפוף לתנאי מזג האוויר. ארוחת הערב שלנו תהיה במלון. לינה: ברילוצ'ה.

 

יום 5 ברילוצ'ה – קָלָאפָטֶה

טיסת בוקר לעיירה הנקראת אֶל קָלָאפָאטֶה. זוהי העיירה של התיירות בפטגוניה של ארגנטינה. היא נמצאת על חופו של אגם: לאגו ארגנטינו. נגיע למקום בטיסה, ונצא אל הקרחון הנקרא פֶּרִיטוֹ מוֹרֶנוֹ. קרחון צבעוני שגובהו 70 מטר מעל פני האגם, על הרכס של הרי האנדים. מהקרחון הזה נופלים גושי קרח אל תוך האגם שמימיו קפואים, וכל זאת קורה תוך רעש עצום. זה הקרחון הכי יפה של פטגוניה! לינה: קָלָאפָאטֶה.

 

יום 67  קלאפ א טה -   שַיִּט בין קרחונים - חוות כריסטינה - קלאפאטה  
שַיט אל חוות כריסטינה - (Estancia Cristina)  בכך נתחיל את יום הטיול הזה. נגיע אל מול קרחון אוּפְּּּסָלָה, ונמשיך אל הצד הצפוני של אגם ארגנטינו. נסיים את השיט בחווה ששמה אסטנסיה כריסטינה. משם נעלה על כלי רכב 4X4 ובאמצעותם נטפס אל הרכס. צעידה של חצי שעה – והנה אנחנו במקום תצפית על קרחון אופסלה, והוא נראה לנו במבט מרוחק וגבוה, כמו שרואות אותו הציפורים... לחווה נגיע לארוחת צהריים, נסייר בה להנאתנו, ואולי נפגוש בדרך גואנקו וסוסי בר (Cimarrones).לינה: קלאפאטה.

 

 

ימים 7+8 טורֶס דֶל פַּיְינֶה

נעבור בנסיעה אל צ'ילה, אל הפארק הלאומי הנודע בעולם: טוֹרֶס דֶל פַּיְינֶה, כלומר - עמודי הפיינה. שמורת טבע יפהפייה. נסייר בה ברגל וברכב במהלך שני הימים הבאים. הנופים בשמורה הם של מפלים, אגמים, נהרות, קרחונים. קרחון גְרֵיי גם הוא מחכה לנו שם, והוא משאיר רושם חזק על הצופים בו. נעלה אל מה שנקרא מגדלי הפיינה, נתבונן בהם מזוויות אחדות. אל הם עמודי הסלע הגדולים שבתוך השמורה הגבוהה. נהיה גם בסביבתם הטבעית והפראית של עדרי הגוונאקו. הקונדור, העוף שהוא כמו מהאגדות – ירחף מעלינו, עם קצת מזל. לינה: טורס דל פיינה.                                                                                                                                 

 

יום 9 טורס דל פיינה - קלאפאטה
נצא מהמלון לסיור נוסף בפארק, ונאכל שם ארוחת צהריים שנארזה בשבילנו על ידי המלון. ניסע לאחר מכן אל מעבר הגבול מצ'ילה לארגנטינה. אנחנו בדרכנו בחזרה אל קלאפאטה, שם נאכל ארוחת ערב. לינה: קלאפאטה.

 

יום 10 קלאפטה – איגוּאָסוּ  
טיסה לא ישירה אל העיר איגוּאָסוּ, משולש הגבולות: ברזיל, פראגוואי, ארגנטינה. מפלי האיגואסו הם כאן! אלה הם המפלים הגדולים ביותר ביבשת אמריקה הדרומית. נתמקם במלון, שם נסעד בערב. לינה: איגואסו. 

יום 11 הצד הארגנטינאי של איגואסו

טיול לאורכם של השבילים בצד הארגנטיני של המפלים. 1740 מטרים מעוקבים של מים נשפכים בכל שנייה (!)  לאורך 4 ק"מ. זאת - ממאות מפלים הנמצאים בגבהים שונים. סביבנו סבך של צמחייה טרופית, אשר השבילים עוברים בתוכה. רכבת מסיעה את המטיילים אל תוככי הפארק, ובאמצעותה נגיע אל המפל הכי הכי: "גרון השטן". איפה אנחנו? באיזה חלום?

מופע פולקלור וארוחת ערב דשנה מצפים לנו בערב. לינה: איגואסו.  
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

יום 1 2   איגואסו ,  הצד הברזילאי . פארק הציפורים - סלבדור
עוברים את הגבול אל ברזיל. זה הצד הברזילאי של המפלים העצומים. נסייר לאורכם של המפלים, בתוך היער המקיף אותם. נראה את סכר אִיטָאִיפּוּ הידוע. אחר כך נגיע אל פארק הציפורים, שבו יארחו לנו לחברה קולנית ציפורים צבעוניות, כאלה משַגעות, כאלה יפות!  משם נטוס בטיסה לא ישירה אל סלבדור. לינה: סלבדור.

 

יום 13 סלבדור

בירתה של מדינת בָּאהִייָה בברזיל. עיר שהייתה פעם בירת ברזיל, ובה פרחה התרבות האפרו-ברזילאית, שכן, העבדים השחורים שהובלו מאפריקה הגיעו אל החופים של מדינת באהייה. סלבדור היא עיר שהאוקיינוס האטלנטי קבע את זהותה: היא עיר של דייגים ויורדי ים. בעיר סלבדור (סלבדור פירושו: המושיע) 365 כנסיות. העיר נודעת בתרבות המוזיקלית ובספרות, וידועים הם ז'ילברטו ז'יל המוזיקאי וז'ורז'ה אמאדו הסופר, שחיו בסביבתה. היא יושבת על מצוק תלול מאוד המשתפל אל הים. נסייר בעיר העתיקה, בשכונת פֶּלוֹרִנְיוֹ – שהיא אתר של מורשת עולמית שהוכרז על ידי אונסק"ו. נראה את הבתים הקולוניאליים שהשתמרו בה. לא נדלג על השוק מרקדו מודלו. ויש עוד אתרים יפים ומעניינים בעיר הזאת. בערב מזומן לנו מופע פולקלור. לינה: סלבדור.

 

יום 14 העיירה קָשוֹאֵירָה

העיירה קָשוֹאֵירָה נמצאת באזור החקלאי סביב העיר סלבדור. בעבר היא הייתה עיר קולוניאלית מרכזית, ובה התרכזו העבדים מאפריקה. נבקר במטעים באזור, נסייר גם בחווה במקום. לינה: סלבדור.

 

יום 15 סלבדור - ריו דה ז'ינרו

נצא אל שדה התעופה ונטוס אל ריו דה ז'נירו. מה אין בריו? יש הכול! האוקיינוס על חופיו הלבנים, ההרים והצוקים מעליהם, המוני המוני אדם, מוזיקה, כדורגל, שמחה, עיר עצומה, יער בתוך תחומי העיר. ניסע באוטובוס לסיור בעיר העתיקה, ננשיך בנסיעה לאורך החופים של העיר. בערב נצא לאכול במסעדה מקומית. לינה: ריו דה ז'נירו.

 

יום 16 ריו דה ז'נירו - קוֹרְקוֹבָדוֹ - סיור בפַבֶלָה – יער טיז'וקה

עולים עם בוקר אל הר הקורקובדו. פסלו של ישו (47 מטר גובהו) ניצב שם וצופה על העיר הגדולה. ההר נמצא בתוך יער טיז'וקה. זה יער בתוכה של עיר. גם אנחנו נראה את העיר מנקודת מבטו של פסל ישו, כמעט. מכאן ניסע בג'יפים אל אחת הפַבֶלוֹת של העיר. פַבֶלָה, שאיננה אלא שכונת עוני, בנויה במורדותיה של העיר. בנויה? לא תמיד. לפעמים היא סתם זרוקה שם. זה יהיה סיור אשר בו מקופלות חוויות רבות אשר העיר הזאת מספקת. בערב נצא לארוחה במסעדה מקומית. לינה: ריו דה ז'ינרו.

 

יום 17 האיים הטרופיים

יום של כיף! שַיִּט לאיים הטרופיים, שם ג'ונגלים צפופים, מי ים חמימים וצלולים. נשלב שחייה, שיט, טיול באי. ארוחת צהרים כלולה. לינה: ריו דה ז'ינרו.

 

יום 18 ריו – הר הסוכר– טיסה חזרה

מתכוננים להיפרד מהעיר הזאת, ריו. רכבל יישא אותנו אל הר הסוכר שם מצפה לנו תצפית פנורמית על העיר. ניסע אל שדה התעופה לאחר ארוחת צהריים. משם - בטיסה לאירופה.

 

יום 19 אירופה – תל אביב

נחיתה בשעות הבוקר באירופה, טיסה לתל אביב.

 

 מחיר הטיול

המחיר למטייל בחדר זוגי : 7435$  (מינימום 15 מטיילים)

תוספת ליחיד בחדר: 1060$

 

המחיר כולל

    • טיסות טרנס אטלנטיות בחברת לופטהנזה

o      טיסות פנימיות בחברות מקומיות כמפורט בתוכנית

o      מסי נמל והיטל דלק לטיסות הבינלאומיות והפנימיות - נכון ליום מתן ההצעה וכפוף לשינויים

o      סיורים והעברות לפי המפורט בתוכנית

o      לינה: במלונות מדרגה ראשונה

o      כלכלה: על בסיס חצי פנסיון, מארוחת הערב ביום מס' 2 ועד ארוחת צהריים ביום מס' 18

o      הדרכה: מדריך מצוות בריזה + מדריכים מקומיים דוברי אנגלית

o      תחבורה: אוטובוס תיירים חדש וממוזג, שייט כמפורט בתוכנית

o      דמי כניסה לאתרים המפורטים בתוכנית

o      שלושה מופעי פולקלור: בבואנוס איירס, באיגואסו ובסלבדור

 

המחיר אינו כולל

·       הוצאות אישיות מכל סוג

·       הסעות בארץ

·       שתייה בארוחות הכלולות

·       ביטוח רפואי (חובה על המטייל לרכוב ביטוח)

מחיר הטיסות כולל

    • טיסות טרנס אטלנטיות בחברת לופטהנזה, אל סאו פאולו וחזרה מבואנוס איירס

o      7 טיסות פנימיות וכל טיסה המתחייבת מהמתווה, בחברות מקומיות כמפורט בתוכנית,

מסי נמל והיטל דלק לטיסות הבינלאומיות והפנימיות - נכון ליום מתן ההצעה וכפוף לשינויים